10%

K – 803

16,500 ден 14,800 ден

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм
Изработена комплетно во фурниран и фарбан медијапан ( плотна ). Елегантен модел за сите љубители на прави линии во изборот на маса.

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo