9%

Aгол ТЕРЕЗА

44,000 ден 40,000 ден

Димензии : 295 x 220 цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Комбинација;
Обоени рабови (ТТ)
Кедри во тапацир во боја (TT) или во контраст (CC)
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта густина на полиуретанска пена 30 kg / m³ + слој од акрилни влакна агустин 200 gr / m²
Јас потпирач за грб Снегулки од сунѓер
Укр. перници од сунѓер снегулки
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 kg / m³ + слоевити влакна 200 g / m

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Тип Механизам за отворање во две набори
Душек Полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2 димензии 185х135х6

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја Венге (темни ореви или желби на клиенти од достапно)