11%

Агол НЕВАДА

37,900 ден 33,900 ден

Димензии : 250 х 175 цм

 

 

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Кожа / крст;
Обоени рабови (ТТ)
Кедери -
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта густина на полиуретанска пена 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна агустин 200 гр / м²
Јас потпирач за грб Густина на полиуретанска пена 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна агустин 200 gr / m²
Укр. перници -
Куќиште / парапет Полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слоевити влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Извлечете тип на ножици
Душек Полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2 димензии 145х65см

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја на Венге

Додатни информации

Dimensions250 × 175 cm