10%

ЧСФ НАПОЛИ

91,900 ден 82,500 ден

Димензии на четворосед : 240 x 100 цм

Димензии на софа : 220 х 100 цм

Димензии на фотеља : 95 x 80 цм

 

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo

Тапацир
Тапацир Мебел-ткаенина, еко кожа или комбинација на еко кожа / мебел од ткаенина
Шевови во тапацир во боја (TT)
Тапацир во боја на кедри (TT)
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Седиште / потпирач за грб Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб -
Укр. перници SJ 45x45 со кедар - Четирисед - 2 парчиња;
MJ 40 * 40 со кедар - Четирисед - 2 парчиња; Софа - 1 компјутер;
Мешавина на полнење од снегулки од полиуретанска пена и акрилни влакна
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и Спојувач
Суспензија на седиштата бран извори
Потпирач за грб -

Нозе
Инсталација Потребна инсталација од клиентот
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја Венге или според изборот на клиентот