5%

ТВ ТОКИО

45,500 ден 43,000 ден

Должина 240цм

Висина 190цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
Категорија

Прекрасниот модел ТВ ТОКИО е изработена комплетно од фурниран медијапан

Достапно е избор на бои од нашата палета