5%

ТВ МИЛА

41,100 ден 39,000 ден

Должина 240цм

Висина 190цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
Категорија

Изработено комплет од фурниран медијапан

Достапно во повеке бои од нашата палета.