20%

ТВ ДЕЛ БЕЛА

16,000 ден 12,800 ден

Тв делот БЕЛА е изработен комплетно од сјаен фарбан медијапан со дрвени ногарки.

Димензии 180 х 41 х 51 цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
Категорија