20%

Стол КАНДИНО

4,360 ден 3,490 ден

Модел КАНДИНО тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 82 цм

Ширина – 46 цм

Длабочина – 39 цм

Clear
Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
SKU: N/A Категорија