20%

Стол АРГО

1,990 ден 1,590 ден

Модел АРГО тапациран во мебел штоф BRONX

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 97 цм

Ширина – 44 цм

Длабочина – 39 цм

Clear
Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
SKU: N/A Категорија