9%

К – 605

17,000 ден 15,500 ден

Димензии: 130 x 75 цм  , висина 45цм

Изработена во фурниран медијапан со црно стакло. Со своите едноствни и модернизирани линии кај ногарките и збогатен дизајн со црно стакло ја прават оваа маса совршена за сечиј простор.

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
Категорија