8%

К – 604

17,300 ден 15,900 ден

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно од медијапан комбинација фарбан и фурниран мдф.Ногарките во 3д стил ја прават оваа маса сосема необична и различна од сите други модели.

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo