5%

К – 301

21,600 ден 20,500 ден

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан.За сите љубители на алкохол измисливме простор за секаков вид на флаши кои ке ви се на дофат кај клуб масичката.

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo