11%

К – КОЗЗА

12,300 ден 11,000 ден

Димензии: 130 x 70 цм  , висина 45цм

Изработена со дрвени ногарки , со плотна фарбан медијапан.

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo