15%

К – ВИЕНА

15,900 ден 13,500 ден

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
Категорија

Димензија 130х70цм - Висина 45цм

Изработена комплетно во фурниран медијапан. Со својата елипсовидна форма и модерен дизајн на ногарки, моделот к – виена соврешно ке се вклопи во вашиот простор.