20%

Клуб маса БЕЛА

12,380 ден 9,900 ден

Клуб маса БЕЛА е изработен комплетно од сјаен фарбан медијапан со дрвени ногарки.

Димензии 120 х 68 х 40 цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo