11%

Душек KINGPED

15,300 ден25,600 ден

Clear
Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
SKU: N/A Категорија

За оние кои претпочитаат природни материјали и високи душеци, King Ped се состои од ХР пена поставена на Херкул жичено јадро заради контакт со сите делови од телото и обезбедување извонредна удобност и потпора.

Материјалот од кој е изработена ХР пената обезбедува оптимални услови за спиење бидејќи овозможува циркулација на воздухот и со тоа спречува појава на топлина и влага. Со својата дебелина од 28 cm, King Ped, кој претставува комбинација од ХР пена со врвен комфор и идеално Херкул жичено јадро, претставува првиот избор на оние кои уживаат во високи душеци.

Со дополнителен слој на пена заради удобност, King Ped душеците се дизајнирани со префинета елеганција и класичен раскош.

Додатни информации

Одберете димензија

200×180, 200×160, 200×140, 200×120, 200×100, 200×90, 190×90