10%

Душек GOLDFLEX

7,200 ден14,500 ден

Clear
Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
SKU: N/A Категорија

Ви го претставуваме нашиот алое вера душек обложен со прекрасна, мека и свиленеста ткаенина потопена во алое вера.

Алое верата има широка примена во козметичката индустрија и во алтернативната медицина поради нејзините смирувачки и подмладувачки својства. Оваа ткаенина со алое вера Ви нуди природна антибактериска и смирувачка средина. Материјалот е многу мек и свиленкаст на допир, а истовремено е длабоко моделиран со што може да ги задоволи и вкусовите на најпребирливите.

Додатни информации

Одберете димензија

200×180, 200×160, 200×140, 200×120, 200×100, 200×90, 190×90