10%

Агол ХЕРА ЛУКС

74,000 ден 66,500 ден

Димензии : 290 x 210 цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Комбинација;
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедери -
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас со. седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас со. потпирач за грб силиконски влакна
Укр. перници SJ - 60x60 см - меридијан = 2 парчиња. - силиконски влакна
MJ - 45x45 cm - меридијан = 1 компјутер. - силиконски влакна
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирачот за грб се потпира Еластичен ремен

Механизам и душек
Тип механизам за отворање M во две набори
Душек Полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. мат Дрвено
Боја Темен орев или по желба на клиентот од достапна