13%

Агол ИНА

47,900 ден 41,500 ден

Димензии 285 х 205 цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
SKU: 851 Категорија

Тапацир
Тапацир Мебел-ткаенина или комбинација на еко кожа / ткаенина за мебел
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедри Подлога за перниче во тапацир во боја или во контраст
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Седиште / потпирач за грб Wireидно јадро обложено со слој од полиуретанска пена со густина од 25 кг / м3
Јас потпирач за грб 80x55 со кедар - двосед l / d - 2 парчиња; продолжена фотелја - 1 парче;
Исполнет со мешавина од снегулки од полиуретанска пена и акрилни влакна
Укр. перници МЈ 45 * 45 - продолжена фотелја - 2 ЕЕЗ.
Исполнет со мешавина од снегулки од полиуретанска пена и акрилни влакна
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и Спојувач
Поддршка на седиштето Жичено јадро
Потпирач за грб -

Механизам и душек
Тип ножици за спуштање на потпирачот за грб

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Метал
Метална боја

Додатни информации

Dimensions280 × 205 × 75 cm
Достапна боја

Сива, Тегет