12%

Агол ИБИЦА

54,990 ден 48,500 ден

Димензии : 290 x 210 цм

Димензии за спиење : 190 х 160 цм

Количина:
visa-card-logo master-card-logo master-card-secure-code-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo verified-by-visa-logo
SKU: 1364 Категорија

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко-кожа (СТП);
комбинации: СТП + ткаенина за мебел;
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедери -
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб 70x50 - снегулки од сунѓер
Укр. перници 40x40 - снегулки од сунѓер
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, букава дрва, иверица, рафинирана иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Суспензија на седиштата Пролет на цик-цак
Потпирач за грб -

Механизам и душек
Тип ножици со амортизери

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Пластика
Метална боја

Додатни информации

Dimensions 290 × 210 × 70 cm